Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości Boruń

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

259 000 zł49,50 m² 5 232,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Mieszkanie W sercu chełma | starówka chełmska | ul. Krzywa ,na sprzedaż wyjątkowo położone mieszkanie o powierzchni 45,5 m2 w ścisłym centrum Chełm, przy ul. Krzywej -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Zachód,Chełm(Boruń + 19 km)

385 000 zł74 m² 5 202,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie na sprzedaż - Chełm, ul. Legionów Polskich Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni całkowitej 74 m2 (użytkowej 64,2 m2), położone w Chełmie na.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł350 m² 3 400 zł/m²

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Budynek docieplony i odnowiony posadowiony na ogrodzonej posesji z bezpośrednim wjazdem od ulicy. Wnętrze przestronne i zadbane, z funkcjonalnym układem pomieszczeń (sala obsługi.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Centrum,Krasnystaw(Boruń + 13 km)

800 000 zł276 m² 2 898,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: kamienica z potencjałem - centrum Krasnegostawu, ul. Matysiaka 11 możliwośc kupienia mieszkania oddzielnie oraz lokali Mamy przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Okszowska

Dyrekcja Dolna,Chełm(Boruń + 19 km)

538 000 zł1 404 m² 383,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu na sprzedaż prawo użytkowania wieczystego nieruchomości położonej w Chełmie przy ul. Okszowskiej 46a, wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Siennica Nadolna

Siennica Nadolna(Boruń + 11 km)

284 000 zł5 600 m² 50,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 56 arów | wszystkie Media | Możliwość podziału | Idealna pod inwestycję Aktualnie na części działki jest niewielki dom do remontu lub rozbiórki oraz duża hala murowana także do.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł47 m² 6 148,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie w sercu Chełma ul. Zakątek | 47 m2 | dwupoziomowe | przy parku miejskim! Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 47 m2, położone w samym centrum Chełma,.

Szczegóły ogłoszenia

193 005 zł38,44 m² 5 020,94 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1935

Kawalerka z potencjałem w sercu Chełma - idealna inwestycja! Szukasz nieruchomości z charakterem w historycznej kamienicy? Masz wizję i chęć stworzenia wymarzonego miejsca od.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł68,90 m² 4 920,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4-pokojowe mieszkanie 68,90 m oś Wolności - trzecie piętro Posiadam na sprzedaż przestronne mieszkanie 69 m zlokalizowane na 3 pietrze w 4 piętrowym bloku przy ulicy Wolności 10.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro, ul. Kolejowa

Dyrekcja Dolna,Chełm(Boruń + 19 km)

19,50 zł/m²29,10 m² 567 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu oddanie w najem nieruchomość zlokalizowaną w Chełmie przy ul. Kolejowej. Przedmiotem najmu jest pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Boruń

Boruń,lubelskie

35 190 zł30 m² 1 173 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Oferujemy na sprzedaż domek parterowy 30m 2 wraz z dużą działką 1600 m 2, , położony w gm. Sienna Różana. Działka płaska, prostokątna. Domek częściowo otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie